Os 8655 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.44 | 100 | |||
Kolín dílny | 6.46 | 6.46 | |||
Starý Kolín | 6.50 | 6.50 | |||
Záboří nad Labem | 6.54 | 6.55 | 1 | ||
Týnec nad Labem | 6.56 | 6.57 | |||
Kojice | 6.59 | 6.59 | |||
Chvaletice | 7.01 | 7.02 | |||
Řečany nad Labem | 7.06 | 7.06 | 1 | ||
Lhota pod Přeloučí | 7.09 | 7.09 | |||
Přelouč | 7.13 | 7.16 | 3 | ||
Valy u Přelouče | 7.19 | 7.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 7.22 | 7.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 7.25 | 7.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci