R 862 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.53 | 2 | |||
Brno-Židenice | 16.57 | 16.58 | 2 | ||
Blansko | 17.14 | 17.16 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 17.27 | 17.30 | 1 | ||
Letovice | 17.37 | 17.39 | 2 | ||
Březová nad Svitavou | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Svitavy | 17.57 | 18.03 | 6 | ||
Česká Třebová | 18.13 | 18.14 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Choceň | 18.35 | 18.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.55 | 19.01 | 4 | ||
Přelouč | 19.09 | 19.10 | 2 | ||
Kolín | 19.24 | 19.26 | 102 | ||
Praha-Libeň | 19.57 | 19.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci