Os 8617 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.31 | 2 | |||
Praha-Libeň | 22.37 | 22.38 | 3 | ||
Praha-Kyje | 22.41 | 22.41 | |||
Praha-Dolní Počernice | 22.43 | 22.43 | |||
Praha-Běchovice | 22.46 | 22.47 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 22.49 | 22.49 | |||
Praha-Klánovice | 22.52 | 22.52 | |||
Úvaly | 22.56 | 22.57 | 1c | ||
Tuklaty | 23.00 | 23.00 | |||
Rostoklaty | 23.03 | 23.03 | |||
Český Brod | 23.08 | 23.09 | 1 | ||
Klučov | 23.12 | 23.12 | |||
Poříčany | 23.15 | 23.16 | 1 | ||
Ahr Třebestovice | 23.20 | 23.20 | 1 | ||
Sadská | 23.22 | 23.23 | 1 | ||
Hořátev | 23.27 | 23.27 | 1 | ||
Nymburk město | 23.31 | 23.32 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 23.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci