Os 8563 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 5.30 | 1 | |||
Ústí u Staré Paky | x | 5.34 | 5.34 | ||
Syřenov | x | 5.37 | 5.37 | ||
Nová Ves nad Popelkou | x | 5.41 | 5.41 | ||
Lomnice nad Popelkou | 5.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci