Os 8560 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 19.24 | 3 | |||
Velký Borek | x | 19.27 | 19.27 | ||
Mělnická Vrutice | x | 19.30 | 19.30 | ||
Hleďsebe | x | 19.36 | 19.36 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 19.39 | 19.39 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 19.41 | 19.41 | 3 | |
Nebužely | x | 19.48 | 19.48 | ||
Živonín | x | 19.51 | 19.51 | ||
Kanina | x | 19.56 | 19.56 | ||
Mšeno | 20.02 | 20.31 | 1 | ||
Skramouš | x | 20.36 | 20.36 | ||
Vrátno | x | 20.40 | 20.40 | 1 | |
Trnová | x | 20.44 | 20.44 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 20.47 | 20.47 | 1 | |
Skalsko | x | 20.49 | 20.49 | 1 | |
Katusice | 20.55 | 20.57 | 1 | ||
Líny | x | 21.01 | 21.01 | ||
Bukovno | x | 21.04 | 21.04 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.17 | 21.22 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 21.28 | 21.29 | 1 | ||
Řepov | 21.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci