Os 8549 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 7.31 | 1 | |||
Ústí u Staré Paky | x | 7.35 | 7.35 | ||
Syřenov | x | 7.38 | 7.38 | ||
Nová Ves nad Popelkou | x | 7.42 | 7.42 | ||
Lomnice nad Popelkou | 7.47 | 7.53 | 1 | ||
Ploužnice | x | 7.59 | 7.59 | ||
Kyje u Jičína | x | 8.02 | 8.02 | ||
Cidlina | x | 8.07 | 8.07 | ||
Kněžnice | x | 8.10 | 8.10 | ||
Libuň | 8.13 | 8.17 | 4 | ||
Hrdoňovice | x | 8.22 | 8.22 | ||
Mladějov v Čechách | 8.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci