Os 8532 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 17.06 | 3 | |||
Velký Borek | x | 17.09 | 17.09 | ||
Mělnická Vrutice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Hleďsebe | x | 17.18 | 17.18 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 17.21 | 17.21 | ||
Lhotka u Mělníka | 17.24 | 17.26 | 3 | ||
Nebužely | x | 17.33 | 17.33 | ||
Živonín | x | 17.37 | 17.37 | ||
Kanina | x | 17.41 | 17.41 | ||
Mšeno | 17.47 | 18.30 | 1 | ||
Skramouš | x | 18.35 | 18.35 | ||
Vrátno | x | 18.39 | 18.39 | 1 | |
Trnová | x | 18.43 | 18.43 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 18.46 | 18.46 | 1 | |
Skalsko | x | 18.48 | 18.48 | 1 | |
Katusice | 18.54 | 18.56 | 1 | ||
Líny | x | 19.00 | 19.00 | ||
Bukovno | x | 19.03 | 19.03 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.16 | 19.23 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 19.29 | 19.32 | 1 | ||
Řepov | x | 19.35 | 19.35 | ||
Kolomuty | x | 19.38 | 19.38 | 1 | |
Březno u Mladé Boleslavi | x | 19.42 | 19.42 | ||
Dlouhá Lhota | x | 19.46 | 19.46 | ||
Bechov | x | 19.51 | 19.51 | ||
Rohatsko | x | 19.54 | 19.54 | ||
Dolní Bousov | 19.58 | 20.00 | 4 | ||
Sobotka | 20.06 | 20.08 | 1 | ||
Libošovice | x | 20.12 | 20.12 | ||
Malechovice | x | 20.16 | 20.16 | ||
Mladějov v Čechách | 20.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci