Os 8522 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 13.06 | 1 | |||
Velký Borek | x | 13.09 | 13.09 | ||
Mělnická Vrutice | x | 13.12 | 13.12 | ||
Hleďsebe | x | 13.18 | 13.18 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 13.21 | 13.21 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 13.24 | 13.24 | 3 | |
Nebužely | x | 13.31 | 13.31 | ||
Živonín | x | 13.35 | 13.35 | ||
Kanina | x | 13.39 | 13.39 | ||
Mšeno | 13.45 | 14.30 | 1 | ||
Skramouš | x | 14.35 | 14.35 | ||
Vrátno | x | 14.39 | 14.39 | 1 | |
Trnová | x | 14.43 | 14.43 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 14.46 | 14.46 | 1 | |
Skalsko | x | 14.48 | 14.48 | 1 | |
Katusice | 14.54 | 14.56 | 1 | ||
Líny | x | 15.00 | 15.00 | ||
Bukovno | x | 15.03 | 15.03 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.16 | 15.23 | 5 | ||
Mladá Boleslav město | 15.29 | 15.32 | 1 | ||
Řepov | x | 15.36 | 15.36 | ||
Kolomuty | x | 15.38 | 15.38 | 1 | |
Březno u Mladé Boleslavi | x | 15.42 | 15.42 | ||
Dlouhá Lhota | x | 15.46 | 15.46 | ||
Bechov | x | 15.51 | 15.51 | ||
Rohatsko | x | 15.54 | 15.54 | ||
Dolní Bousov | 15.58 | 16.00 | 1 | ||
Sobotka | 16.06 | 16.08 | 1 | ||
Libošovice | x | 16.12 | 16.12 | ||
Malechovice | x | 16.16 | 16.16 | ||
Mladějov v Čechách | 16.21 | 16.23 | 1 | ||
Hrdoňovice | x | 16.28 | 16.28 | ||
Libuň | 16.33 | 16.35 | 2 | ||
Kněžnice | x | 16.37 | 16.37 | ||
Cidlina | x | 16.40 | 16.40 | ||
Kyje u Jičína | x | 16.45 | 16.45 | ||
Ploužnice | x | 16.49 | 16.49 | ||
Lomnice nad Popelkou | 16.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci