Os 8521 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 12.58 | 1 | |||
Ploužnice | x | 13.04 | 13.04 | ||
Kyje u Jičína | x | 13.07 | 13.07 | ||
Cidlina | x | 13.12 | 13.12 | ||
Kněžnice | x | 13.15 | 13.15 | ||
Libuň | 13.18 | 13.20 | 2 | ||
Hrdoňovice | x | 13.26 | 13.26 | ||
Mladějov v Čechách | 13.31 | 13.33 | 1 | ||
Malechovice | x | 13.38 | 13.38 | ||
Libošovice | x | 13.42 | 13.42 | ||
Sobotka | 13.46 | 13.48 | 1 | ||
Dolní Bousov | 13.54 | 14.02 | 1 | ||
Rohatsko | x | 14.05 | 14.05 | ||
Bechov | x | 14.08 | 14.08 | ||
Dlouhá Lhota | x | 14.13 | 14.13 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 14.17 | 14.17 | ||
Kolomuty | x | 14.21 | 14.21 | 1 | |
Řepov | x | 14.24 | 14.24 | ||
Mladá Boleslav město | 14.28 | 14.32 | 3 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.38 | 14.41 | 5 | ||
Bukovno | x | 14.53 | 14.53 | ||
Líny | x | 14.56 | 14.56 | ||
Katusice | 14.59 | 15.02 | 2 | ||
Skalsko | x | 15.08 | 15.08 | 1 | |
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 15.10 | 15.10 | 1 | |
Trnová | x | 15.13 | 15.13 | ||
Vrátno | x | 15.18 | 15.18 | 1 | |
Skramouš | x | 15.21 | 15.21 | ||
Mšeno | 15.26 | 16.09 | 2 | ||
Kanina | x | 16.15 | 16.15 | ||
Živonín | x | 16.20 | 16.20 | ||
Nebužely | x | 16.23 | 16.23 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 16.30 | 16.30 | 1 | |
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 16.33 | 16.33 | ||
Hleďsebe | x | 16.36 | 16.36 | ||
Mělnická Vrutice | x | 16.41 | 16.41 | ||
Velký Borek | x | 16.45 | 16.45 | ||
Mělník | 16.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci