Os 8517 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladějov v Čechách | 12.24 | 1 | |||
Malechovice | x | 12.30 | 12.30 | ||
Libošovice | x | 12.34 | 12.34 | ||
Sobotka | 12.38 | 12.39 | 1 | ||
Dolní Bousov | 12.45 | 12.47 | 2 | ||
Rohatsko | x | 12.50 | 12.50 | ||
Bechov | x | 12.53 | 12.53 | ||
Dlouhá Lhota | x | 12.58 | 12.58 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 13.02 | 13.02 | ||
Kolomuty | x | 13.05 | 13.05 | 1 | |
Řepov | x | 13.08 | 13.08 | ||
Mladá Boleslav město | 13.13 | 13.14 | 3 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.20 | 13.25 | 5 | ||
Bukovno | x | 13.37 | 13.37 | ||
Líny | x | 13.40 | 13.40 | ||
Katusice | 13.43 | 13.45 | 1 | ||
Skalsko | x | 13.50 | 13.50 | 1 | |
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 13.52 | 13.52 | 1 | |
Trnová | x | 13.55 | 13.55 | ||
Vrátno | x | 13.59 | 13.59 | 1 | |
Skramouš | x | 14.03 | 14.03 | ||
Mšeno | 14.07 | 14.09 | 2 | ||
Kanina | x | 14.15 | 14.15 | ||
Živonín | x | 14.20 | 14.20 | ||
Nebužely | x | 14.23 | 14.23 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 14.30 | 14.30 | 1 | |
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 14.33 | 14.33 | ||
Hleďsebe | x | 14.36 | 14.36 | ||
Mělnická Vrutice | x | 14.41 | 14.41 | ||
Velký Borek | x | 14.45 | 14.45 | ||
Mělník | 14.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci