Os 8279 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 16.16 | 1 | |||
Bystřice u Benešova | x | 16.21 | 16.21 | ||
Tomice | x | 16.26 | 16.26 | ||
Olbramovice | 16.31 | 16.32 | 1 | ||
Votice | 16.36 | 16.36 | 101a | ||
Heřmaničky | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Ješetice | 16.48 | 16.48 | 1 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | x | 16.51 | 16.51 | ||
Střezimíř | 16.54 | 16.55 | 1 | ||
Mezno | x | 16.59 | 16.59 | ||
Sudoměřice u Tábora | x | 17.03 | 17.03 | ||
Chotoviny | 17.08 | 17.09 | 1 | ||
Tábor | 17.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci