Os 8276 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 15.10 | 2 | |||
Chotoviny | 15.16 | 15.16 | 2 | ||
Sudoměřice u Tábora | 15.19 | 15.20 | |||
Mezno | 15.23 | 15.23 | |||
Střezimíř | 15.28 | 15.28 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 15.31 | 15.31 | |||
Ješetice | 15.34 | 15.35 | 3 | ||
Heřmaničky | 15.41 | 15.42 | 3 | ||
Votice | 15.48 | 15.48 | 102a | ||
Olbramovice | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Tomice | 15.56 | 15.56 | |||
Bystřice u Benešova | 16.00 | 16.00 | |||
Benešov u Prahy | 16.05 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci