Os 8222 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 6.43 | 1 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 6.45 | 6.45 | ||
Hrdějovice | x | 6.48 | 6.48 | ||
Hosín | x | 6.51 | 6.51 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 6.54 | 6.54 | 3 | ||
Chotýčany | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Ševětín | 7.06 | 7.07 | 2 | ||
Neplachov | x | 7.11 | 7.11 | ||
Dynín | 7.15 | 7.21 | 1 | ||
Horusice | x | 7.24 | 7.24 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | x | 7.27 | 7.27 | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci