R 822 „Slezan“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 19.24 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 19.31 | 19.35 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 19.41 | 19.43 | 2 | ||
Studénka | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 20.01 | 20.02 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Přerov | 20.35 | 20.37 | 4 | ||
Kojetín | 20.52 | 20.53 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 21.15 | 21.17 | 1 | ||
Brno-Židenice | 21.50 | 21.53 | 2b | ||
Brno-Královo Pole | 22.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci