R 820 „Slezan“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 20.24 | 4 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 20.31 | 20.35 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 20.41 | 20.43 | 2 | ||
Studénka | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 21.01 | 21.02 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 21.14 | 21.15 | 2 | ||
Přerov | 21.35 | 21.37 | 3 | ||
Kojetín | 21.52 | 21.53 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 22.15 | 22.17 | 1 | ||
Brno-Židenice | 22.47 | 22.50 | 2b | ||
Brno-Královo Pole | 22.58 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci