R 809 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno dolní nádraží | 12.36 | 4 | |||
Šakvice | 12.56 | 12.57 | 1 | ||
Zaječí | 13.01 | 13.02 | 1 | ||
Podivín | 13.07 | 13.08 | 1 | ||
Břeclav | 13.15 | 13.21 | 1 | ||
Hodonín | 13.33 | 13.43 | 1 | ||
Moravský Písek | 13.53 | 13.54 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.01 | 14.04 | 1 | ||
Otrokovice | 14.13 | 14.15 | 1 | ||
Hulín | 14.22 | 14.24 | 1 | ||
Přerov | 14.33 | 14.35 | 10 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci