Os 7913 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 16.34 | 1 | |||
Heřmaň | x | 16.39 | 16.39 | ||
Putim | 16.42 | 16.43 | 1 | ||
Písek | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Písek zastávka | x | 16.51 | 16.51 | ||
Písek-Dobešice | x | 16.53 | 16.53 | ||
Čížová | 16.57 | 16.59 | 2 | ||
Vráž u Písku | x | 17.06 | 17.06 | 1 | |
Dolní Ostrovec | x | 17.09 | 17.09 | ||
Smetanova Lhota | x | 17.14 | 17.14 | ||
Čimelice | x | 17.17 | 17.17 | 1 | |
Horní Nerestce | x | 17.21 | 17.21 | ||
Mirovice | 17.24 | 17.26 | 3 | ||
Myslín | x | 17.29 | 17.29 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 17.33 | 17.33 | ||
Březnice | 17.37 | 17.43 | 1 | ||
Tochovice | x | 17.49 | 17.49 | 1 | |
Tochovice zastávka | x | 17.50 | 17.50 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 17.53 | 17.53 | ||
Milín | 17.56 | 17.59 | 1 | ||
Příbram | 18.07 | 18.08 | 1 | ||
Bratkovice | x | 18.15 | 18.15 | 1 | |
Jince | 18.21 | 18.22 | 1 | ||
Rejkovice | x | 18.26 | 18.26 | ||
Lochovice | 18.32 | 18.34 | 3 | ||
Libomyšl | x | 18.38 | 18.38 | ||
Zdice | 18.43 | 18.43 | 1 | ||
Králův Dvůr-Popovice | x | 18.47 | 18.47 | ||
Králův Dvůr | x | 18.49 | 18.49 | ||
Beroun | 18.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci