Os 7705 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 6.23 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 6.26 | 6.26 | 1 | ||
Hýskov | 6.31 | 6.31 | 1 | ||
Nižbor | 6.35 | 6.36 | 1 | ||
Žloukovice | x | 6.40 | 6.40 | ||
Račice nad Berounkou | x | 6.43 | 6.43 | ||
Zbečno | 6.46 | 6.47 | 1 | ||
Újezd nad Zbečnem | x | 6.50 | 6.50 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 6.55 | 6.58 | 1 | ||
Křivoklát | x | 7.01 | 7.01 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 7.03 | 7.03 | ||
Pustověty | x | 7.07 | 7.07 | ||
Lašovice | 7.10 | 7.11 | 1 | ||
Chlum u Rakovníka | x | 7.14 | 7.14 | ||
Rakovník | 7.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci