Os 7676 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.47 | 6 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 22.51 | 22.51 | ||
Plzeň-Bolevec | 22.55 | 22.55 | |||
Plzeň-Orlík | x | 22.58 | 22.58 | ||
Třemošná u Plzně | 23.01 | 23.01 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 23.06 | 23.06 | |||
Horní Bříza | 23.09 | 23.10 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 23.14 | 23.14 | ||
Kaznějov | 23.20 | 23.20 | 1 | ||
Plasy | 23.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci