Os 7660 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.18 | 6 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 5.22 | 5.22 | ||
Plzeň-Bolevec | 5.25 | 5.26 | |||
Plzeň-Orlík | x | 5.29 | 5.29 | ||
Třemošná u Plzně | 5.32 | 5.35 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 5.40 | 5.40 | |||
Horní Bříza | 5.43 | 5.44 | 1 | ||
Kaznějov | 5.53 | 5.53 | 1 | ||
Plasy | 6.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci