Os 7617 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 18.34 | 1 | |||
Potvorov | x | 18.38 | 18.38 | ||
Mladotice | 18.44 | 18.47 | 1 | ||
Mladotice zastávka | x | 18.50 | 18.50 | ||
Horní Hradiště | x | 18.54 | 18.54 | ||
Plasy | 18.57 | 18.59 | 2 | ||
Kaznějov | 19.05 | 19.06 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 19.11 | 19.11 | ||
Horní Bříza | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 19.19 | 19.20 | |||
Třemošná u Plzně | 19.25 | 19.25 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | x | 19.28 | 19.28 | ||
Plzeň-Bolevec | 19.31 | 19.31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 19.34 | 19.34 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci