Os 7613 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 10.34 | 1 | |||
Potvorov | x | 10.38 | 10.38 | ||
Mladotice | 10.44 | 10.47 | 1 | ||
Mladotice zastávka | x | 10.50 | 10.50 | ||
Horní Hradiště | x | 10.54 | 10.54 | ||
Plasy | 10.57 | 10.59 | 2 | ||
Kaznějov | 11.05 | 11.06 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 11.11 | 11.11 | ||
Horní Bříza | 11.16 | 11.16 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 11.19 | 11.20 | |||
Třemošná u Plzně | 11.25 | 11.25 | 1 | ||
Plzeň-Orlík | x | 11.28 | 11.28 | ||
Plzeň-Bolevec | 11.31 | 11.31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 11.34 | 11.34 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.40 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci