Os 7606 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.17 | 6 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 16.21 | 16.21 | ||
Plzeň-Bolevec | 16.25 | 16.25 | |||
Plzeň-Orlík | x | 16.28 | 16.28 | ||
Třemošná u Plzně | 16.31 | 16.33 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 16.38 | 16.38 | |||
Horní Bříza | 16.41 | 16.42 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 16.46 | 16.46 | ||
Kaznějov | 16.51 | 16.51 | 1 | ||
Plasy | 16.58 | 16.59 | 1 | ||
Horní Hradiště | x | 17.02 | 17.02 | ||
Mladotice zastávka | x | 17.06 | 17.06 | ||
Mladotice | 17.09 | 17.11 | 1 | ||
Potvorov | x | 17.17 | 17.17 | ||
Žihle | 17.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci