Os 7515 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 8.46 | 2 | |||
Točník | 8.50 | 8.50 | 1 | ||
Dehtín | 8.54 | 8.54 | |||
Švihov u Klatov | 8.57 | 8.58 | 1 | ||
Červené Poříčí | 9.01 | 9.02 | |||
Borovy | 9.06 | 9.06 | |||
Lužany | 9.09 | 9.09 | |||
Přeštice | 9.13 | 9.14 | 1 | ||
Přeštice-Zastávka | 9.17 | 9.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 9.21 | 9.22 | 3c | ||
Dobřany | 9.26 | 9.27 | 1 | ||
Dobřany zastávka | 9.30 | 9.30 | |||
Plzeň-Valcha | 9.34 | 9.35 | 1 | ||
Plzeň-Doudlevce | 9.39 | 9.40 | |||
Plzeň zastávka | 9.42 | 9.43 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 9.47 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci