Os 7505 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 20.03 | 5 | |||
Železná Ruda centrum | 20.07 | 20.07 | |||
Železná Ruda město | 20.09 | 20.09 | |||
Špičák | 20.13 | 20.14 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | x | 20.18 | 20.18 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 20.23 | 20.24 | 1 | ||
Zelená Lhota | 20.31 | 20.31 | 1 | ||
Dešenice | x | 20.38 | 20.38 | ||
Nýrsko | 20.43 | 20.44 | 1 | ||
Petrovice nad Úhlavou | x | 20.47 | 20.47 | ||
Janovice nad Úhlavou | 20.52 | 20.54 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 20.58 | 20.58 | |||
Klatovy | 21.02 | 21.04 | 1 | ||
Točník | x | 21.08 | 21.08 | 1 | |
Dehtín | x | 21.12 | 21.12 | ||
Švihov u Klatov | 21.15 | 21.15 | 1 | ||
Červené Poříčí | x | 21.18 | 21.18 | ||
Borovy | 21.22 | 21.22 | |||
Lužany | 21.25 | 21.26 | |||
Přeštice | 21.29 | 21.30 | 1 | ||
Přeštice-Zastávka | x | 21.34 | 21.34 | ||
Chlumčany u Dobřan | 21.37 | 21.38 | 3c | ||
Dobřany | 21.43 | 21.44 | 1 | ||
Plzeň-Valcha | 21.51 | 21.51 | 1 | ||
Plzeň-Doudlevce | x | 21.55 | 21.55 | ||
Plzeň zastávka | 21.58 | 21.59 | 6d | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.02 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci