Os 7426 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.18 | 1 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 19.20 | 19.21 | 501 | ||
Plzeň-Skvrňany | 19.23 | 19.24 | |||
Vejprnice | 19.29 | 19.31 | 4 | ||
Tlučná | 19.34 | 19.35 | |||
Nýřany | 19.37 | 19.38 | 1 | ||
Zbůch | 19.42 | 19.42 | |||
Chotěšov u Stoda | 19.45 | 19.46 | |||
Stod | 19.49 | 19.50 | 1 | ||
Hradec u Stoda | x | 19.53 | 19.53 | ||
Holýšov | 19.57 | 20.00 | 1 | ||
Dolní Kamenice | x | 20.02 | 20.02 | ||
Staňkov | 20.07 | 20.16 | 2 | ||
Osvračín | x | 20.19 | 20.19 | ||
Blížejov | 20.22 | 20.23 | 1 | ||
Milavče | x | 20.26 | 20.26 | ||
Domažlice | 20.33 | 20.34 | 1 | ||
Domažlice město | 20.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci