Os 7422 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.18 | 1 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.20 | 17.21 | 501 | ||
Plzeň-Skvrňany | 17.24 | 17.24 | |||
Vejprnice | 17.29 | 17.31 | 4 | ||
Tlučná | 17.34 | 17.35 | |||
Nýřany | 17.37 | 17.38 | 1 | ||
Zbůch | 17.42 | 17.42 | |||
Chotěšov u Stoda | 17.45 | 17.46 | |||
Stod | 17.49 | 17.50 | 1 | ||
Hradec u Stoda | x | 17.53 | 17.53 | ||
Holýšov | 17.57 | 18.07 | 1 | ||
Dolní Kamenice | x | 18.09 | 18.09 | ||
Staňkov | 18.14 | 18.16 | 2 | ||
Osvračín | x | 18.19 | 18.19 | ||
Blížejov | 18.23 | 18.23 | 1 | ||
Milavče | x | 18.26 | 18.26 | ||
Domažlice | 18.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci