Os 7386 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 20.07 | 4 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 20.10 | 20.10 | 1 | |
Lázně Kynžvart | 20.14 | 20.15 | 1 | ||
Dolní Žandov | 20.19 | 20.21 | 3 | ||
Salajna | x | 20.24 | 20.24 | ||
Lipová u Chebu | 20.28 | 20.28 | 2 | ||
Stebnice | x | 20.31 | 20.31 | ||
Cheb-Všeboř | x | 20.34 | 20.34 | ||
Cheb | 20.38 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci