Os 7227 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 20.58 | 2 | |||
Lom u Tachova | x | 21.09 | 21.09 | ||
Tachov-Bíletín | x | 21.13 | 21.13 | ||
Tachov | 21.16 | 21.21 | 1 | ||
Tachov zastávka | x | 21.26 | 21.26 | ||
Malý Rapotín | x | 21.29 | 21.29 | ||
Pernolec | x | 21.33 | 21.33 | ||
Staré Sedliště | 21.39 | 21.40 | 1 | ||
Doly | x | 21.43 | 21.43 | ||
Bor | 21.48 | 21.49 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 21.54 | 21.54 | ||
Stráž u Tachova | 21.59 | 21.59 | 1 | ||
Borek u Tachova | x | 22.04 | 22.04 | ||
Dubec | x | 22.08 | 22.08 | ||
Třemešné pod Přimdou | 22.11 | 22.12 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 22.19 | 22.19 | |||
Bělá nad Radbuzou | 22.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci