Os 7210 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.14 | 2 | |||
Domažlice město | 14.16 | 14.17 | |||
Havlovice | x | 14.22 | 14.22 | 401 | |
Pila | x | 14.24 | 14.24 | ||
Trhanov | x | 14.26 | 14.26 | 1 | |
Klenčí pod Čerchovem | 14.30 | 14.31 | 1 | ||
Postřekov | x | 14.34 | 14.34 | 1 | |
Nový Kramolín | x | 14.38 | 14.38 | 1 | |
Vlkanov | x | 14.40 | 14.40 | ||
Poběžovice | 14.45 | 14.54 | 1 | ||
Mutěnín | x | 15.01 | 15.01 | 1 | |
Hostouň | 15.03 | 15.04 | 1 | ||
Svržno | x | 15.06 | 15.06 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 15.09 | 15.09 | ||
Bělá nad Radbuzou | 15.12 | 15.20 | 1 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.22 | 15.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.29 | 15.30 | 2 | ||
Dubec | x | 15.33 | 15.33 | ||
Borek u Tachova | x | 15.37 | 15.37 | ||
Stráž u Tachova | 15.42 | 15.43 | 1 | ||
Bor zastávka | x | 15.47 | 15.47 | ||
Bor | 15.52 | 16.02 | 1 | ||
Doly | x | 16.07 | 16.07 | ||
Staré Sedliště | 16.11 | 16.11 | 1 | ||
Pernolec | x | 16.18 | 16.18 | ||
Malý Rapotín | x | 16.22 | 16.22 | ||
Tachov zastávka | x | 16.25 | 16.25 | ||
Tachov | 16.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci