Os 7184 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jablonné nad Orlicí | 18.51 | 1 | |||
Verměřovice | 18.55 | 18.55 | |||
Letohrad | 19.01 | 19.02 | 5 | ||
Dolní Dobrouč | 19.05 | 19.06 | |||
Hnátnice | 19.07 | 19.08 | |||
Lanšperk | 19.10 | 19.11 | 1 | ||
Černovír | 19.13 | 19.13 | |||
Dolní Libchavy | 19.16 | 19.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 19.20 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci