Os 6969 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.24 | 3 | |||
Vilsnice | 21.27 | 21.27 | |||
Dobkovice | 21.30 | 21.31 | |||
Povrly | 21.36 | 21.36 | 1 | ||
Neštědice | 21.38 | 21.38 | |||
Neštěmice | 21.41 | 21.41 | |||
Ústí nad Labem sever | 21.43 | 21.44 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.47 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci