Os 6948 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 12.06 | 6 | |||
Hrobce | 12.09 | 12.09 | 2 | ||
Oleško | 12.12 | 12.12 | |||
Hrdly | 12.14 | 12.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 12.17 | 12.17 | 2 | ||
Nové Kopisty | 12.19 | 12.19 | |||
Lukavec | 12.21 | 12.21 | |||
Lovosice | 12.25 | 12.30 | 4 | ||
Lovosice město | 12.32 | 12.32 | |||
Malé Žernoseky | 12.34 | 12.34 | |||
Litochovice nad Labem | 12.38 | 12.38 | |||
Prackovice nad Labem | 12.40 | 12.40 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 12.43 | 12.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci