Os 6943 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.05 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 7.12 | 7.12 | |||
Prackovice nad Labem | 7.15 | 7.15 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 7.17 | 7.17 | |||
Malé Žernoseky | 7.20 | 7.20 | |||
Lovosice město | 7.22 | 7.22 | |||
Lovosice | 7.26 | 7.33 | 1 | ||
Lukavec | 7.36 | 7.36 | |||
Nové Kopisty | 7.38 | 7.38 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.40 | 7.40 | 3 | ||
Hrdly | 7.42 | 7.42 | |||
Oleško | 7.44 | 7.44 | |||
Hrobce | 7.47 | 7.47 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 7.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci