Os 6919 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.05 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 15.12 | 15.12 | |||
Prackovice nad Labem | 15.15 | 15.15 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 15.17 | 15.17 | |||
Malé Žernoseky | 15.20 | 15.20 | |||
Lovosice město | 15.22 | 15.22 | |||
Lovosice | 15.26 | 15.33 | 3 | ||
Lukavec | 15.36 | 15.36 | |||
Nové Kopisty | 15.38 | 15.38 | |||
Bohušovice nad Ohří | 15.40 | 15.40 | 1 | ||
Hrdly | 15.42 | 15.42 | |||
Oleško | 15.44 | 15.44 | |||
Hrobce | 15.47 | 15.47 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 15.52 | 15.53 | 1 | ||
Dobříň | 15.55 | 15.55 | |||
Záluží | 15.57 | 15.57 | |||
Hněvice | 16.00 | 16.01 | 1 | ||
Horní Počaply | 16.05 | 16.05 | |||
Dolní Beřkovice | 16.08 | 16.08 | 1 | ||
Cítov | 16.11 | 16.11 | |||
Vraňany | 16.15 | 16.15 | 1 | ||
Mlčechvosty | 16.18 | 16.18 | |||
Nové Ouholice | 16.21 | 16.21 | |||
Nelahozeves | 16.23 | 16.23 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 16.26 | 16.26 | |||
Kralupy nad Vltavou | 16.31 | 16.42 | 5 | ||
Dolany nad Vltavou | 16.45 | 16.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 16.49 | 16.49 | 1 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 16.51 | 16.51 | |||
Řež | 16.53 | 16.53 | |||
Úholičky | 16.55 | 16.55 | |||
Roztoky-Žalov | 16.57 | 16.57 | |||
Roztoky u Prahy | 17.01 | 17.01 | 1 | ||
Praha-Sedlec | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Podbaba | 17.07 | 17.07 | |||
Praha-Holešovice | 17.11 | 17.15 | 1 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.23 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci