Os 6918 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.35 | 5 | |||
Praha-Holešovice | 14.43 | 14.46 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 14.49 | 14.49 | |||
Praha-Sedlec | 14.52 | 14.52 | |||
Roztoky u Prahy | 14.56 | 14.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 14.59 | 14.59 | |||
Úholičky | 15.01 | 15.01 | |||
Řež | 15.03 | 15.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 15.05 | 15.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 15.07 | 15.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 15.11 | 15.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 15.15 | 15.23 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 15.26 | 15.26 | |||
Nelahozeves | 15.29 | 15.29 | 2 | ||
Nové Ouholice | 15.31 | 15.31 | |||
Mlčechvosty | 15.34 | 15.34 | |||
Vraňany | 15.36 | 15.36 | 2 | ||
Cítov | 15.40 | 15.40 | |||
Dolní Beřkovice | 15.43 | 15.43 | 2 | ||
Horní Počaply | 15.47 | 15.47 | |||
Hněvice | 15.51 | 15.55 | 4 | ||
Záluží | 15.58 | 15.58 | |||
Dobříň | 16.01 | 16.01 | |||
Roudnice nad Labem | 16.04 | 16.06 | 2 | ||
Hrobce | 16.09 | 16.09 | 2 | ||
Oleško | 16.12 | 16.12 | |||
Hrdly | 16.14 | 16.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.17 | 16.17 | 2 | ||
Nové Kopisty | 16.19 | 16.19 | |||
Lukavec | 16.21 | 16.21 | |||
Lovosice | 16.25 | 16.30 | 4 | ||
Lovosice město | 16.32 | 16.32 | |||
Malé Žernoseky | 16.34 | 16.34 | |||
Litochovice nad Labem | 16.38 | 16.38 | |||
Prackovice nad Labem | 16.40 | 16.40 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 16.43 | 16.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci