R 691 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + Bmz229 + Bpee237 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.26 | 4 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.40 | 19.42 | 1 | ||
Lovosice | 19.57 | 19.59 | 1 | ||
Bohušovice nad Ohří | 20.03 | 20.04 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 20.11 | 20.12 | 1 | ||
Hněvice | 20.18 | 20.19 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 20.36 | 20.38 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 20.55 | 20.55 | |||
Praha-Holešovice | 20.59 | 21.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci