Os 6902 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 4.35 | 2 | |||
Praha-Holešovice | 4.43 | 4.46 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 4.49 | 4.49 | |||
Praha-Sedlec | 4.52 | 4.52 | |||
Roztoky u Prahy | 4.56 | 4.56 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 4.59 | 4.59 | |||
Úholičky | 5.01 | 5.01 | |||
Řež | 5.03 | 5.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 5.05 | 5.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 5.07 | 5.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 5.11 | 5.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 5.15 | 5.25 | 6 | ||
Nelahozeves zámek | 5.28 | 5.28 | |||
Nelahozeves | 5.31 | 5.31 | 2 | ||
Nové Ouholice | 5.33 | 5.33 | |||
Mlčechvosty | 5.36 | 5.36 | |||
Vraňany | 5.38 | 5.38 | 2 | ||
Cítov | 5.42 | 5.42 | |||
Dolní Beřkovice | 5.45 | 5.45 | 2 | ||
Horní Počaply | 5.49 | 5.49 | |||
Hněvice | 5.53 | 5.55 | 2 | ||
Záluží | 5.58 | 5.58 | |||
Dobříň | 6.01 | 6.01 | |||
Roudnice nad Labem | 6.04 | 6.06 | 6 | ||
Hrobce | 6.09 | 6.09 | 2 | ||
Oleško | 6.12 | 6.12 | |||
Hrdly | 6.14 | 6.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.17 | 6.17 | 2 | ||
Nové Kopisty | 6.19 | 6.19 | |||
Lukavec | 6.21 | 6.21 | |||
Lovosice | 6.27 | 6.30 | 4 | ||
Lovosice město | 6.32 | 6.32 | |||
Malé Žernoseky | 6.34 | 6.34 | |||
Litochovice nad Labem | 6.38 | 6.38 | |||
Prackovice nad Labem | 6.40 | 6.40 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 6.43 | 6.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci