R 690 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.51 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 8.58 | 9.00 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 9.03 | 9.04 | |||
Kralupy nad Vltavou | 9.19 | 9.20 | 2 | ||
Hněvice | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 9.43 | 9.44 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 9.51 | 9.52 | 2 | ||
Lovosice | 9.57 | 9.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.14 | 10.16 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci