R 686 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + 2xBpee237 + Bmz229 + Bbdgmee236 + ABmz346 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.51 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 12.58 | 13.00 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 13.03 | 13.04 | |||
Kralupy nad Vltavou | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Hněvice | 13.35 | 13.36 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 13.43 | 13.44 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Lovosice | 13.57 | 13.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.14 | 14.16 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci