Os 6846 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.18 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 22.20 | 22.21 | 2b | ||
Bohosudov | 22.31 | 22.32 | 2 | ||
Proboštov | x | 22.35 | 22.35 | ||
Teplice v Čechách | 22.37 | 22.38 | 2 | ||
Řetenice | 22.40 | 22.40 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 22.43 | 22.43 | 2 | ||
Duchcov | x | 22.47 | 22.47 | ||
Želénky | x | 22.49 | 22.49 | ||
Chotějovice | x | 22.52 | 22.52 | ||
Bílina | 22.55 | 22.55 | 2 | ||
Bílina kyselka | x | 22.58 | 22.58 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 23.02 | 23.02 | ||
Most | 23.07 | 23.08 | 2 | ||
Jirkov zastávka | x | 23.19 | 23.19 | ||
Odb Chomutov město | 23.22 | 23.23 | |||
Chomutov | 23.26 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci