R 681 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + Bmz229 + 2xBpee237 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.26 | 4 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.40 | 9.42 | 1 | ||
Lovosice | 9.57 | 9.59 | 1 | ||
Bohušovice nad Ohří | 10.03 | 10.04 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 10.11 | 10.12 | 1 | ||
Hněvice | 10.18 | 10.19 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 10.36 | 10.38 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 10.55 | 10.55 | |||
Praha-Holešovice | 10.59 | 11.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.10 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci