R 679 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + ABmz346 + Bbdgmee236 + Bmz229 + Bpee237 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.42 | 1 | |||
Lovosice | 8.57 | 8.59 | 1 | ||
Bohušovice nad Ohří | 9.03 | 9.04 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 9.11 | 9.12 | 1 | ||
Hněvice | 9.18 | 9.19 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 9.36 | 9.38 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Holešovice | 9.59 | 10.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.10 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci