Os 6788 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny město | 13.13 | 1 | |||
Louny střed | x | 13.14 | 13.14 | ||
Louny | 13.17 | 13.22 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 13.25 | 13.25 | ||
Lenešice | 13.27 | 13.28 | 1 | ||
Břvany | 13.34 | 13.35 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 13.41 | 13.42 | 1 | ||
Obrnice | 13.49 | 13.49 | 4 | ||
Most | 13.54 | 14.00 | 9 | ||
Most-Kopisty | x | 14.06 | 14.06 | ||
Most-Minerva | x | 14.09 | 14.09 | ||
Litvínov město | x | 14.15 | 14.15 | ||
Louka u Litvínova | 14.17 | 14.18 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 14.20 | 14.20 | ||
Osek město | 14.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci