Os 6787 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 19.31 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 19.36 | 19.36 | ||
Louka u Litvínova | 19.38 | 19.40 | 5 | ||
Litvínov město | x | 19.42 | 19.42 | ||
Most-Minerva | x | 19.48 | 19.48 | ||
Most-Kopisty | x | 19.51 | 19.51 | ||
Most | 19.57 | 20.02 | 9 | ||
Obrnice | 20.06 | 20.06 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 20.14 | 20.14 | 1 | ||
Břvany | 20.21 | 20.21 | 1 | ||
Lenešice | 20.27 | 20.28 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 20.31 | 20.31 | ||
Louny | 20.35 | 20.38 | 1 | ||
Louny střed | x | 20.40 | 20.40 | ||
Louny město | 20.42 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci