Os 6763 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 5.59 | 1 | |||
Louny střed | x | 6.01 | 6.01 | ||
Louny město | x | 6.03 | 6.03 | 1 | |
Jimlín | x | 6.19 | 6.19 | ||
Opočno u Loun | x | 6.22 | 6.22 | ||
Touchovice u Loun | x | 6.24 | 6.24 | ||
Hřivice | 6.27 | 6.27 | 1 | ||
Konětopy | x | 6.30 | 6.30 | ||
Solopysky | x | 6.35 | 6.35 | ||
Domoušice | 6.41 | 6.42 | 1 | ||
Mutějovice | 6.47 | 6.48 | 1 | ||
Kounov | x | 6.52 | 6.52 | ||
Svojetín | 6.57 | 6.58 | 1 | ||
Hořesedly | x | 7.03 | 7.03 | 1 | |
Chrášťany | 7.08 | 7.09 | 1 | ||
Rakovník | 7.20 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci