Os 6761 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 3.48 | 1 | |||
Louny střed | x | 3.50 | 3.50 | ||
Louny město | x | 3.52 | 3.52 | 1 | |
Jimlín | x | 3.58 | 3.58 | ||
Opočno u Loun | x | 4.01 | 4.01 | ||
Touchovice u Loun | x | 4.03 | 4.03 | ||
Hřivice | 4.06 | 4.06 | 1 | ||
Konětopy | x | 4.09 | 4.09 | ||
Solopysky | x | 4.14 | 4.14 | ||
Domoušice | 4.20 | 4.21 | 1 | ||
Mutějovice | 4.26 | 4.27 | 1 | ||
Kounov | x | 4.31 | 4.31 | ||
Svojetín | 4.36 | 4.37 | 1 | ||
Hořesedly | x | 4.42 | 4.42 | 1 | |
Chrášťany | 4.47 | 4.48 | 1 | ||
Rakovník | 4.59 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci