Os 6741 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 5.31 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 5.36 | 5.36 | ||
Louka u Litvínova | 5.38 | 5.40 | 5 | ||
Litvínov město | x | 5.42 | 5.42 | ||
Most-Minerva | x | 5.48 | 5.48 | ||
Most-Kopisty | x | 5.51 | 5.51 | ||
Most | 5.57 | 6.02 | 9 | ||
Obrnice | 6.06 | 6.06 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 6.14 | 6.14 | 1 | ||
Břvany | 6.21 | 6.21 | 1 | ||
Lenešice | 6.27 | 6.28 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 6.31 | 6.31 | ||
Louny | 6.35 | 6.38 | 1 | ||
Louny střed | x | 6.40 | 6.40 | ||
Louny město | x | 6.42 | 6.42 | 1 | |
Jimlín | x | 6.48 | 6.48 | ||
Opočno u Loun | x | 6.51 | 6.51 | ||
Touchovice u Loun | x | 6.53 | 6.53 | ||
Hřivice | 6.55 | 7.11 | 1 | ||
Konětopy | x | 7.14 | 7.14 | ||
Solopysky | x | 7.18 | 7.18 | ||
Domoušice | 7.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci