Os 6708 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.00 | 1 | |||
Chrášťany | 9.11 | 9.11 | 1 | ||
Hořesedly | x | 9.16 | 9.16 | 1 | |
Svojetín | 9.22 | 9.22 | 1 | ||
Kounov | x | 9.27 | 9.27 | ||
Mutějovice | 9.32 | 9.32 | 1 | ||
Domoušice | 9.38 | 9.39 | 1 | ||
Solopysky | x | 9.46 | 9.46 | ||
Konětopy | x | 9.50 | 9.50 | ||
Hřivice | 9.53 | 9.59 | 1 | ||
Touchovice u Loun | x | 10.01 | 10.01 | ||
Opočno u Loun | x | 10.03 | 10.03 | ||
Jimlín | x | 10.06 | 10.06 | ||
Louny město | x | 10.13 | 10.13 | 1 | |
Louny střed | x | 10.14 | 10.14 | ||
Louny | 10.17 | 10.22 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 10.25 | 10.25 | ||
Lenešice | 10.27 | 10.28 | 1 | ||
Břvany | 10.34 | 10.35 | 1 | ||
Bečov u Mostu | 10.41 | 10.42 | 1 | ||
Obrnice | 10.49 | 10.49 | 4 | ||
Most | 10.54 | 11.00 | 9 | ||
Most-Kopisty | x | 11.06 | 11.06 | ||
Most-Minerva | x | 11.09 | 11.09 | ||
Litvínov město | x | 11.15 | 11.15 | ||
Louka u Litvínova | 11.17 | 11.18 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 11.20 | 11.20 | ||
Osek město | 11.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci