Os 6664 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.35 | 6a | |||
Děčín východ | 18.38 | 18.39 | 101 | ||
Březiny u Děčína | x | 18.42 | 18.42 | ||
Malá Veleň | x | 18.45 | 18.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
Dolní Habartice | x | 18.53 | 18.53 | ||
Markvartice | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 19.00 | 19.00 | ||
Česká Kamenice | 19.05 | 19.06 | 1 | ||
Horní Kamenice | x | 19.08 | 19.08 | ||
Mlýny | 19.14 | 19.14 | 1 | ||
Kytlice | x | 19.17 | 19.17 | ||
Jedlová | 19.24 | 19.25 | 3 | ||
Chřibská | 19.31 | 19.32 | 3a | ||
Rybniště | 19.36 | 19.36 | 2 | ||
Krásná Lípa město | x | 19.39 | 19.39 | ||
Krásná Lípa | 19.42 | 19.43 | 1 | ||
Rumburk | 19.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci